IT SUwalszczyzna
Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
« Strona Główna | Poprzednia Strona » WYCIECZKA KRAJOZNAWCZA SUWALSZCZYZNA - LITWA 5 DNI

WYCIECZKA KRAJOZNAWCZA SUWALSZCZYZNA - LITWA 5 DNI

Pokamedulski zespół klasztorny na WIgrach Rzeka Czarna Hańcza - Puszcza Augustowska Wilno Wilno

1. DZIEŃ – zwiedzanie Suwalszczyzny

Przejazd na Suwalszczyznę. Zwiedzanie rozpoczniemy od Wigierskiego Parku Narodowego z Pokamedulskim Zespołem Klasztornym położonym nad jez. Wigry. Następnie wizyta w Stacji Edukacyjnej Wigry - Muzeum Wigierskiego Parku Narodowego w Starym Folwarku. Przejazd na zwiedzanie Suwalskiego Parku Krajobrazowego słynącego z pięknych krajobrazów polodowcowych. Zakwaterowanie w hotelu oraz impreza integracyjna z muzyką, nocleg.


2. DZIEŃ - zwiedzanie Wilna Śniadanie. Wyjazd do Wilna, zwiedzanie z przewodnikiem wileńskim: Ostra Brama, Kościół św. Teresy, Zaułek Bernardyński z Kościołem św. Anny, Uniwersytet Wileński, Kościół św. Ducha (parafia polska), Cmentarz na Rossie, obiadokolacja, nocleg.

3. DZIEŃ – zwiedzanie Trok Po śniadaniu cd. zwiedzania Starówki Wileńskiej z przewodnikiem. W południe przejazd do Trok, degustacja kibinów karaimskich, zwiedzanie zamku Książąt Litewskich, przejazd do Wilna, obiadokolacja, nocleg.

4. DZIEŃ - pobyt w Druskiennikach i przejazd do Augustowa Śniadanie. Przejazd do Druskiennik. Wizyta w największym w tej części Europy Aquaparku – 3 godzinna zabawa w świecie wody i saun. Czas wolny na zakup pamiątek, przejazd do Augustowa, obiadokolacja, nocleg.

5. DZIEŃ – rejs ze śluzowaniem do Przewięzi Po śniadaniu zaprosimy Państwa na romantyczny rejs połączony ze śluzowaniem do Przewięzi, gdzie zobaczymy Sanktuarium w Studzienicznej, obiad, wyjazd w drogę powrotną.

Program wycieczki jest ramowy, kolejność zwiedzania poszczególnych obiektów może ulec zmianie.

 

W RAMACH CENY GWARANTUJEMY:

* 4 noclegi w hotelach **/***

* autokar klasy lux,

* wyżywienie zgodnie z programem, w tym impreza integracyjna z muzyką,

* opieka licencjonowanego pilota,

* przewodnik po Suwalszczyźnie i Wilnie,

* ubezpieczenie NNW + KL.


UWAGA:

Uczestnicy powinni posiadać ważny paszport lub dowód osobisty.


Oferta na zapytanie
Opublikowane na stronie it.suwalszczyzna.com.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego
©2005-2015 
IT.Suwalszczyzna.Com.pl