IT SUwalszczyzna
Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
« Strona Główna | Poprzednia Strona » SPA VILNIUS

SPA VILNIUS


Pokoje : jedno, dwuosobowe, standard oraz o podwyższonym standardzie, Mini Lux i Lux (salonik i sypialnia), apartamenty mogą jednocześnie pomieścić 500 osób.

Wyposażenie :posiada doskonale wyposażone zaplecze medyczne i kosmetyczne, basen z wodą mineralną, salę fitness z urządzeniami do terapii kręgosłupa, salę do aerobiku, wanny do kąpieli mineralnych, łaźnie fińską i rosyjską, grotę solną, salon kosmetyczny, restauracje i kawiarnie, kręgielnię, pokój zabaw dla dzieci. Restauracja oferuje dania kuchni Litewskiej i Europejskiej.

Zabiegi: kąpiele wertykalne, podwodne masaże, kąpiele ziołowe z wodą mineralną, masaże klasyczne, kąpiele błotne, terapia napięciowa, kinezoterapia, zabiegi borowinowe, kąpiele mleczne, kąpiele aromatyczne, muzyko - terapia z inhalacją i wiele innych.

Sale konferencyne: 3 sale, które w ustawieniu kinowym mogą pomieścić od 35 do 50 osób, duża sal konferencyjno-koncertowa, może pomieścić 450 osób. Wszystkie sale usytuowane są obok siebie.Opublikowane na stronie it.suwalszczyzna.com.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego
©2005-2015 
IT.Suwalszczyzna.Com.pl