IT SUwalszczyzna
Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
« Strona Główna | Poprzednia Strona » SANATORIUM EGLE

SANATORIUM EGLE


 Największe sanatorium w Druskiennikach. Otoczenie sanatorium i jego wnętrze jest dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Jest to centrum lecznicze i rehabilitacyjne z leczniczą wodą i borowiną (wyjątkowo stosuje się tutaj do zabiegów lecznicze białe borowiny), przychodnią, gabinetami leczniczymi i diagnostycznymi.

Sześć budynków "EGLE" i "ZYLWINAS" jednocześnie może pomieścić ponad 1000 kuracjuszy. W obiektach czynnych przez cały rok znajdują się pokoje o różnym standardzie.

W budynku głównym "ZYLWINAS" znajdują się pokoje 1, 2-osobowe, LUX, oraz apartamenty; wszystkie z łazienkami, TV. Każdy pokój jest również wyposażony w czajnik bezprzewodowy. W budynkach "EGLE" oddalonych od budynku głównego ok. 100 metrów znajdują się pokoje 1, 2-osobowe standard z łazienkami i TV.

W kompleksie znajdują się: kiosk prasowy, sklep, kawiarnia, fryzjer, salon kosmetyczny, sala taneczna i kinowa, parking strzeżony płatny, wypożyczalnia rowerów, basen.

Leczone schorzenia: narządów ruchu; kardiologiczne; neurologiczne; pulmonologiczne; reumatologiczno – ortopedyczne; onkologiczne; endokrynologiczne; gastroenterologiczne; dermatologiczne; nefrologiczne.
 
Zabiegi: kąpiel w wodzie mineralno-perłowej, mineralno-terpentynowej, mineralnej z ziołami leczniczymi, mineralnej z jodem i bromem, podwodne płukanie jelit wodą mineralną (wanny subaktywne), kąpiel w wodzie nasyconej kwasem węglowym, kąpiel w wannie wirowej z ziołami leczniczymi, masaż podwodny, tusz jelit, aplikacje borowiną, kąpiel w wodzie mineralnej z błotem z naciąganiem kręgosłupa, borowiny galwaniczne, tampony (jamy ustnej, rektalne, waginalne), hydromasaż jamy ustnej wodą mineralną, podwodne naciąganie kręgosłupa (wanny pionowe), kineziterapia indywidualna (grupowa, w sali i w basenie), terapia fizyczna (leczenie światłem, ciepłem, ultradźwiękiem, magnesem i laserem), inhalacje, lecznicze koktajle tlenowe.

Sale konferencyjne: 4 - 20, 24, 60 i 440 miejsca w ustawieniu teatralnym. Ponadto w kompleksie znajduje się 7 sal jadalnych, sala ze stołem szwedzkim oraz 2 kawiarnie.Opublikowane na stronie it.suwalszczyzna.com.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego
©2005-2015 
IT.Suwalszczyzna.Com.pl