IT SUwalszczyzna
Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
« Strona Główna | Poprzednia Strona » PÓŁNOCNE WŁOCHY POŁUDNIOWA FRANCJA 8 DNI

PÓŁNOCNE WŁOCHY POŁUDNIOWA FRANCJA 8 DNI

Trasa: ok. Udine - Werona - ok. Werony - jezioro Garda - Mediolan - Wybrzeże Liguryjskie - San Remo - Monaco - Monte Carlo - ok. Nicei - Nicea - Grasse - Cannes - Genua - Padwa - ok. Padwy - Wenecja


DZIEŃ 1:

Zbiórka uczestników i wyjazd z kraju według rozkładu. Przejazd przez Czechy i Austrię na nocleg tranzytowy na terenie Włoch.

DZIEŃ 2:

Śniadanie. Zwiedzanie Werony: rzymska Arena z I w., Piazza delle Erbe i plac Dantego, dom Julii, kościółek Santa Maria Antica z grobowcami Scaligierich. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

DZIEŃ 3:

Śniadanie. Wizyta nad jeziorem Garda. Przejazd i zwiedzanie Mediolanu: gotycka katedra z białego marmuru, pasaż Victora Emanuela, Piazza della Scala z pomnikiem Leonardo da Vinci. Przejazd na Wybrzeże Liguryjskie, zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

DZIEŃ 4:

Śniadanie. Przejazd do San Remo, słynnego kurortu na Wybrzeżu Liguryjskim. Spacer po średniowiecznym starym mieście. Przejazd do Monaco, zwiedzanie: pałac Grimaldich (z zewnątrz), katedra z grobowcem księżnej Grace, Oceanarium. Wizyta w Monte Carlo – mieście tysiąca kasyn. Kolacja (fakultatywnie). Zakwaterowanie w hotelu w okolicach Nicei, nocleg.

DZIEŃ 5:

Śniadanie. Przyjazd do Nicei, stolicy Lazurowego Wybrzeża, gwarnego miasta artystów, milionerów i arystokracji. Spacer sławną Promenadą Anglików, biegnącą wzdłuż morza ze słynnymi hotelami – pałacami Negresco i Meridien. Przejazd do Grasse. Wizyta w wytwórni perfum Fragonard z możliwością zakupu. Przejazd do Cannes, spacer Aleją Gwiazd, Bulwarem La Croisette przy pałacu Festiwali Filmowych. Kolacja (fakultatywnie). Powrót do hotelu, nocleg.

DZIEŃ 6:

Śniadanie. Przejazd do Genui, zwiedzanie: dom Krzysztofa Kolumba, port, spacer po Strada Nuova, która w całości została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, katedra San Lorenzo, plac Dantego. Przejazd do Padwy, zwiedzanie Bazyliki Św. Antoniego, historycznego centrum. Kolacja, nocleg w hotelu.

DZIEŃ 7:

Śniadanie. Przejazd do Wenecji. Rejs stateczkiem na wyspy: Burano – wyspa słynąca z produkcji przepięknych koronek oraz Murano – wyspy o wielowiekowej tradycji szklarstwa. Powrót statkiem do Wenecji, zwiedzanie miasta: plac św. Marka, zwiedzanie Bazyliki Św. Marka, Pałac Dożów (z zewnątrz), Wieża Zegarowa, Dzwonnica, Most Westchnień, Most Rialto. Spacer uliczkami Wenecji. Wyjazd w kierunku kraju. Przejazd non stop przez Austrię i Czechy.

DZIEŃ 8:

Przyjazd do Polski, powrót do poszczególnych miejscowości.


Program jest ramowy, kolejność odwiedzanych miejsc może ulec zmianie.


DOPŁATY:

Dopłata do 2 obiadokolacji (bez napoi): 140 zł

Dopłata do pok. 1-os.: 560 zł


CENA IMPREZY OBEJMUJE:

- przejazd autokarem (klimatyzacja, dvd, barek, wc)

- 6 noclegów w hotelach**/*** w pokojach 2 - osobowych z łazienką

- 6 śniadań w tym 4 wzmocnione, 3 obiadokolacje

- program turystyczny

- opiekę pilota

- ubezpieczenie


CENA IMPREZY NIE OBEJMUJE:

- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, biletów na statek w Wenecji, lokalnych przewodników, zestawu słuchawkowego Tour-Guide. Koszt pakietu ok. 100 EUR płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki.NAJBLIŻSZE TERMINY:

    • 19.07.2014 - 27.07.2014 Cena: 1619.00 PLN

    • 10.08.2014 - 17.08.2014 Cena: 1619.00 PLN

    • 07.09.2014 - 14.09.2014 Cena: 1619.00 PLNOpublikowane na stronie it.suwalszczyzna.com.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego
©2005-2015 
IT.Suwalszczyzna.Com.pl