IT SUwalszczyzna
Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
« Strona Główna | Poprzednia Strona » LONDYN - PARYŻ 7 DNI

LONDYN - PARYŻ 7 DNI

Trasa: Niemcy - Greenwich - Londyn – Paryż - Bruksela


DZIEŃ 1:

Zbiórka uczestników wycieczki i wyjazd z kraju według rozkładu. Przejazd na nocleg tranzytowy na terenie Niemiec.

DZIEŃ 2:

Śniadanie. Przejazd przez Holandię i Belgię. Przeprawa przez Kanał La Manche. Przyjazd do Greenwich, gdzie znajduje się dawne astronomiczne Obserwatorium Królewskie, południk zerowy. Krótki spacer po parku. Przejazd komunikacją miejską do centrum Londynu. Wizyta w Muzeum Historii Naturalnej,  najbardziej znanym i jednym z najciekawszych muzeów Londynu, w którym zgromadzono ponad 70 mln eksponatów z całego świata. Przejażdżka London Eye, największym diabelskim młynem na świecie, podziwianie panoramy miasta z wysokości 135m. Obiadokolacja (fakultatywnie), przejazd komunikacją miejską do hotelu na nocleg. 

DZIEŃ 3:

Śniadanie. Przejazd do centrum Londynu. Zwiedzanie najstarszej części miasta: katedra św. Pawła – najbardziej znany kościół anglikański w Wielkiej Brytanii. Następnie zwiedzanie Tower of London – byłego pałacu, twierdzy, więzienia, z którego nie było ucieczki. Wizyta w skarbcu, gdzie przechowywane są insygnia koronacyjne (królewski pierścień i jabłko oraz berło z krzyżem i największym na świecie brylantem, korona brytyjska) oraz klejnoty królewskie. Tower Bridge, następnie rejs statkiem po Tamizie. Spacer po dzielnicy Westminster: Opactwo Westminsterskie – miejsce koronacji i spoczynku królów Anglii oraz pochówku wielu słynnych osób, m.in. Karola Dickensa, Isaaca Newtona, Karola Darwina. Parlament, Big Ben, 10 Downing Street, gdzie znajduje się rezydencja i biuro premierów brytyjskich, budynek Gwardii Królewskiej, St. James’s Park i pałac Buckingham – główna rezydencja monarchów brytyjskich. Kolacja w dzielnicy Chinatown (fakultatywnie), dla chętnych wizyta w pubie. Powrót do hotelu, nocleg.

DZIEŃ 4:

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd komunikacją miejską do British Museum zwiedzanie jednego z największych na świecie muzeów historii starożytnej, bezcennych zbiorów, kolekcji i skarbów świata. Wyjazd z Londynu, przeprawa przez kanał La Manche, przejazd do Paryża. Kolacja (fakultatywnie), przejazd do hotelu, nocleg. 

DZIEŃ 5:

Śniadanie. Przejazd autokarem przez najpiękniejsze place Paryża: Place Vendome, Place de la Concorde, Plac de Gaulle’a z Łukiem Triumfalnym. Pola Elizejskie, Most Aleksandra III. Wjazd na wieżę Eiffla. Pola Marsowe. Zwiedzanie Luwru – jednego z trzech największych muzeów na  świecie z dziełami największych artystów wszechczasów. Po południu wyspa La Cite – serce Paryża z katedrą Notre Dame, Pont Neuf, Pałacem Sprawiedliwości. Obiadokolacja (fakultatywnie). Rejs statkiem po Sekwanie. Powrót do hotelu na nocleg.

DZIEŃ 6:

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd komunikacją miejską do dzielnicy Montmartre. Spacer po wzgórzu: Bazylika Sacre Coeur, Place du Tertre, Place Pigalle, kabaret Moulin Rouge. Następnie nowoczesna dzielnica  La Defence, to największe centrum biznesowe w Europie ze strzelistymi wieżowcami, oryginalnymi rzeźbami i La Grande Arche – Wielkim Łukiem, który jest szczytowym osiągnięciem monumentalnej architektury. Po południu wyjazd z Paryża. Nocny przejazd przez Belgię i Niemcy w kierunku Polski.

DZIEŃ 7:

Przyjazd do Polski. Powrót do poszczególnych miejscowości.


Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.


DOPŁATY:

Dopłata do pokoju 1 – os.: 490zł

Dopłata do 4 obiadokolacji: 320zł


CENA IMPREZY OBEJMUJE:

- przejazd autokarem (klimatyzacja, dvd, barek, wc)

- przeprawę przez Kanał La Manche (Eurotunel lub prom)

- 1 nocleg tranzytowy

- 4 noclegi w hotelach** w pokojach 2-osobowych z łazienkami

- 5 śniadań

- program turystyczny

- opiekę pilota

- ubezpieczenie


CENA IMPREZY NIE OBEJMUJE:

Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników, biletów komunikacji miejskiej, zestawu słuchawkowego Tour – Guide. Koszt pakietu ok. 95 GBP i ok. 70 EUR płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki.


NAJBLIŻSZE TERMINY:

  • 16.06.2014 - 22.06.2014 Cena: 1481.00 PLN

  • 10.07.2014 - 16.07.2014 Cena: 1481.00 PLN

  • 15.08.2014 - 21.08.2014 Cena: 1481.00 PLN

  • 11.09.2014 - 17.09.2014 Cena: 1481.00 PLN

  • 25.09.2014 - 01.10.2014 Cena: 1481.00 PLN

  • 09.10.2014 - 15.10.2014 Cena: 1481.00 PLN

Opublikowane na stronie it.suwalszczyzna.com.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego
©2005-2015 
IT.Suwalszczyzna.Com.pl