IT SUwalszczyzna
Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
« Strona Główna | Poprzednia Strona » WILNO i TROKI
WILNO I TROKI 1 DZIEŃWILNO I TROKI 1 DZIEŃ

Autokarowa wycieczka z przewodnikiem. W programie zwiedzanie zabytków Wilna (m.in. Ostra Brama, cmentarz na Rossie), oraz Zamek Wielkich Książąt Litewskich w Trokach.

Cena: 90 PLN/os

Więcej informacji »»


WILNO TROKI KOWNO 4 DNIWILNO TROKI KOWNO 4 DNI

Wilno - Kowno - Troki. Wycieczka głównie skupia się na zwiedzaniu Wilna. Trzeciego dnia jest przejazd do Trok - zwiedzanie zamku Wielkich Książąt Litewskich.


Więcej informacji »»


WILNO - TROKI - DRUSKIENNIKI – 4 DNIWILNO - TROKI - DRUSKIENNIKI – 4 DNI

Autokarowa wycieczka objazdowa. W programie zwiedzanie zabytków Wilna (m.in. Ostra Brama, cmentarz na Rossie, place i kościoły Wilna), w Trokach zwiedzanie Zamku Wielkich Książąt Litewskich. Niezwykłą atrakcją tej wycieczki na pewno będzie pobyt w największym Aqua Parku w Europie Wschodniej w Druskiennikach. Zapraszamy!

Więcej informacji »»


WYCIECZKA KRAJOZNAWCZA SUWALSZCZYZNA - LITWA 5 DNIWYCIECZKA KRAJOZNAWCZA SUWALSZCZYZNA - LITWA 5 DNI

Objazdowa autokarowa wycieczka po najatrakcyjniejszych miejscach Suwalszczyzny (Wigry - Pokamedulski Zespół Klasztorny, Wigierski Park Narodowy), Puszcza Augustowska oraz śluzowanie w Kanale Augustowskim, oraz wyjazd na Litwę - Wilno, Troki i aqua park w Druskiennikach. ZAPRASZAMY!

Więcej informacji »»
Opublikowane na stronie it.suwalszczyzna.com.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego
©2005-2015 
IT.Suwalszczyzna.Com.pl