IT SUwalszczyzna
Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
« Strona Główna | Poprzednia Strona » SANKT PETERSBURG
SANKT PETERSBURG - MIEDNOJE - MOSKWA - KATYŃ 9 DNISANKT PETERSBURG - MIEDNOJE - MOSKWA - KATYŃ 9 DNI

Carskie Sioło, Skarby Ermitażu, Moskiewski Plac Czerwony, Perły Galerii Trietiakowskiej, katyński las - to tylko nieliczne atrakcje podczas fantastycznej wycieczki autokarowej.

Więcej informacji »»


KRAJE NAD BAŁTYKIEM I ROSJA 8 DNIKRAJE NAD BAŁTYKIEM I ROSJA 8 DNI

Ryga – Talin – Helsinki– Sankt Petersburg – Peterhof – Carskie Sioło – Psków – Łotwa – Wino

Więcej informacji »»


SANKT PETERSBURG 6 DNISANKT PETERSBURG 6 DNI

Zapraszamy na wycieczkę autokarową do najbardziej europejskiego ze wszystkich miast Rosji. Jego klimat odbiega od tradycyjnych rosyjskich obrazów. Miasto cechuje nowoczesność i kosmopolityczny charakter. Poza podmiejskimi pałacami carów, dużą atrakcję stanowią liczne mosty, które w nocy są podnoszone by umożliwić żeglugę statkom po Newie.

Więcej informacji »»


SANKT PETERSBURG 7 DNISANKT PETERSBURG 7 DNI

Wycieczka autokarowa do Petersburga z ogromną liczbą atrakcji. W programie zwiedzanie wraz z przewodnikiem najpiękniejszych zabytków tego niezwykłego miasta - zwanego Wenecją Północy. Możliwość rejsów po rzekach i kanałach Sankt Petersburga i spektaklu "Zwodzonych Mostów na Newie". Zapraszamy!

Więcej informacji »»


ROSJA WCZORAJ I DZIŚ - 10 DNIROSJA WCZORAJ I DZIŚ - 10 DNI

Pod względem powierzchni jest to największy kraj na świecie a do tego kraj niezwykle ciekawy, o interesującej kulturze i historii. Podróż przez Rosję to wspaniałe przeżycie duchowe, gdzie czekają pięknie odrestaurowane zabytki, niezliczone muzea i galerie Moskwa największa metropolia Europy tętni życiem we dnie i w nocy. Zachwyca śmiałością nowoczesnych form architektonicznych, bogactwem i przepychem sklepów.

Pod względem powierzchni jest to największy kraj na świecie. A do tego kraj niezwykle

Więcej informacji »»


SANKT PETERSBURG 5 DNI SAMOLOTEM

„Wenecja Północy”, „Muzeum pod odkrytym niebem” - jedno z najpiękniejszych miast świata, które w 2003 roku obchodziło 300 lat swego istnienia. Brzegi kanałów dzielących 101 wysp, łączą mosty zdobione rzeźbami i kratami kutymi z brązu. Kolumny, rzeźby i pamiątki stojące na przestronnych placach zostały wykonane przez najwybitniejszych architektów i rzeźbiarzy świata.

Więcej informacji »»
Opublikowane na stronie it.suwalszczyzna.com.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego
©2005-2015 
IT.Suwalszczyzna.Com.pl