IT SUwalszczyzna
Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
« Strona Główna | Poprzednia Strona » BERLIN-POCZDAM-DREZNO 5 DNI

BERLIN-POCZDAM-DREZNO 5 DNI

Trasa: Berlin - Poczdam –Drezno - ok. Drezna - Miśnia


DZIEŃ 1:

Zbiórka uczestników i wyjazd z kraju według rozkładu. Przyjazd do Berlina, wizyta na Placu Poczdamskim z supernowoczesną architekturą stworzoną przez wybitnych architektów, oraz na Gendarmenmarkt,  jednym z najpiękniejszych placów w Europie, na którym znajduje się Niemiecka Katedra, Francuska Katedra i Sala Koncertowa. Obiadokolacja (fakultatywnie), zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

DZIEŃ 2:

Śniadanie. Przejazd do Poczdamu, zwiedzanie z przewodnikiem wybranego obiektu zespołu pałacowego Sanssouci, spacer po parku Sanssouci z nowym pałacem, oranżerią, belwederem, chińską herbaciarnią. Następnie przejazd do Nowego Ogrodu i zwiedzanie pałacu Cecilienhof (w 1945 r. podpisano w nim Układ Poczdamski). Następnie rosyjska kolonia Alexandrowka i Dzielnica Holenderska z antykwariatami, restauracjami i kawiarniami. Obiadokolacja (fakultatywnie), powrót do hotelu, nocleg.

DZIEŃ 3:

Śniadanie. Przejazd na miejsce spotkania z przewodnikiem i zwiedzanie Berlina, m.in.: pałac Charlottenburg – barokowa rezydencja królów pruskich z XVII w. (wewnątrz), Reichstag – siedziba niemieckiego parlamentu, Muzeum Muru Berlińskiego (Haus am Checkpoint Charlie – z zewnątrz), Brama Brandenburska, pomnik Holokaustu, Uniwersytet Humbolta.  Spacer aleją Unter den Linden do Alexanderplatz, wjazd na wieżę telewizyjną – podziwianie panoramy miasta z tarasu widokowego. Kościół Mariacki, Czerwony Ratusz – siedziba władz miasta. Przejście na Wyspę Muzeów, zwiedzanie Muzeum Pergamońskiego z najwspanialszymi zbiorami sztuki starożytnej m.in. z ołtarzem pergamońskim i babilońską Bramą Isztar. Rejs po Sprewie. Obiadokolacja (fakultatywnie), przejazd do hotelu, nocleg.

DZIEŃ 4:

Śniadanie. Wizyta w Miśni, zwiedzanie Muzeum Porcelany. Przyjazd do Drezna, zwiedzanie Pałacu Zwinger: Galeria Malarstwa Dawnych Mistrzów z dziełami m.in. el Greco, Tycjana, Rembrandta. Następnie monumentalna Frauenkirche. Spacer po starówce: Semperoper, Hofkirche, Residenzschloss. Obiadokolacja (fakultatywnie), zakwaterowanie w hotelu, nocleg. obiadokolacja (fakultatywnie), zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

DZIEŃ 5:

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przyjazd do Polski, powrót do poszczególnych miejscowości w kraju. 


Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.


DOPŁATY:

Dopłata do pokoju 1- os.:  370 zł 

Dopłata do 4 obiadokolacji:  270 zł


CENA IMPREZY OBEJMUJE:

- przejazd autokarem (klimatyzacja, dvd, barek, wc) lub busem (klimatyzacja, dvd)

- 4 noclegi w hotelach**/*** w pokojach 2 – osobowych z łazienką 

- 4 śniadania w formie bufetu

- program turystyczny

- ubezpieczenie 

- opiekę pilota


CENA IMPREZY NIE OBEJMUJE:

Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodników w Berlinie i Dreźnie, rejsu po Sprewie, zestawu słuchawkowego Tour-Guide: ok. 85 EUR płatne obligatoryjnie pilotowi wycieczki.


NAJBLIŻSZE TERMINY:

29.04.2015 - 03.05.2015    Cena: 959.00 PLN

03.06.2015 - 07.06.2015    Cena: 921.00 PLN

01.07.2015 - 05.07.2015    Cena: 921.00 PLN

12.08.2015 - 16.08.2015    Cena: 921.00 PLN

09.09.2015 - 13.09.2015    Cena: 921.00 PLN

Opublikowane na stronie it.suwalszczyzna.com.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego
©2005-2015 
IT.Suwalszczyzna.Com.pl